Logo
UA
EN

FAQ (Frequently Asked Question(s) – «часті питання»

Що таке безкоштовне хостинг зображень? Як я можу його використовувати?

Ми є провайдером безкоштовного хостингу зображень та документів. Клацніть "Огляд" для вибору фотографії з вашого комп'ютера або мобільного телефону, а потім клацніть "Завантажити". Ми збережемо ваше зображення на нашому сервері і надамо URL-адреси, за якими ви зможете до нього отримати доступ. Використовуйте коди, які ми надаємо, для вставки зображення на вашу веб-сторінку або в повідомлення на форумі. Великі зображення слід посилати за допомогою коду мініатюри.

Скільки це коштує?

Цей веб-сайт завжди залишатиметься абсолютно безкоштовним! Безкоштовний хостинг зображень підтримується рекламодавцями.

Які види зображень ви збережете для мене?

Наш сервіс збереже будь-яке законне зображення та документ, за винятком зображень для дорослих. Будь-які файли, що суперечать закону, будуть видалені, і ваші дані будуть передані відповідним органам. Перед завантаженням будь-яких фотографій, будь ласка, прочитайте умови використання.

Які формати файлів зображень приймаються?

Зображення та фотографії у форматах JPEG, JPG, та PNG для не зареєстрованих, а також JPEG, JPG, BMP, GIF, Web та PNG для зареєстрованих. Підтримувані типи файлів для документів: PDF, TXT, DOCX, DOC, XLSX можна розміщувати за допомогою нашого сервісу.

Де я можу показувати зображення, які я завантажив?

Дозволено пряма посилання?

Так, ми дозволяємо "пряме посилання" (також відоме як "гаряче посилання"). Ви можете вставляти зображення, які ми зберігаємо, на свій особистий веб-сайт. Будь ласка, використовуйте коди мініатюри для великих зображень. Зображення, що мають гарячі посилання на популярних веб-сайтах, можуть бути видалені, якщо споживана пропускна спроможність надто велика.

Чи потрібно мені створювати обліковий запис, щоб завантажувати зображення?

Ні, вам не потрібно реєструвати обліковий запис. Облікові записи абсолютно безкоштовні і дозволяють вам відстежувати всі ваші завантаження. Реєстрація дасть можливість завантажувати більшу кількість файлів за один раз, більшого розміру та всіх форматів фотографій.

Як довго ви зберігатимете мої зображення?

За винятком непередбаченого випадку завантажені файли, які не порушують наших умов використання, будуть зберігатися назавжди.

Який максимальний обмеження розміру файлу?

Максимальний розмір файлу для зареєстрованих: 12 MB фото, та 24 MB документи, для не зареєстрованих 2 MB фото, та 4 MB документи. Для надання безкоштовного хостингу зображень деякі зображення можуть бути стиснуті та змінені за розміром.

Який правильний HTML-код для вставки зображення?

<img src="URLЗОБРАЖЕННЯ">

Чому моє зображення .bmp змінилося на .jpg після завантаження?

Усі файли BMP конвертуються у JPEG, щоб зменшити їхній розмір файлу.

Чому мій анімований GIF виглядає спотвореним?

На жаль, ми не можемо надавати онлайн-сховище для деяких великих анімованих GIF-зображень.

Як я можу допомогти?

Посилайте на нас посилання з вашого веб-сайту або профілю і розповідайте іншим про наш сайт!